Sieviešu mētelis

Stilīgs un elegants mētelis ir viens no galvenajiem elementiem mūsdienīgas sievietes garderobē. K.I.M.I. manufaktūra mēteļi ir radīti, iedvesmojoties no pedējām modes tendencēm. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes 100% vilnas materiāla, apvienojot augstu kvalitāti, komfortu un eleganci.

Katrs mētelis ir roku darbs, piedāvājot individuālu pieeju katrai mūsu klientei.

Savu mēteļu kolekciju radījām ar mērķi izveidot pēc iespējas daudzfunkcionālu dizainu, lai to varētu ideāli kombinēt ar dažāda stila apģērbiem – brīvā laika tērpiem, kleitām, džemperiem, biksēm un svārkiem.

Mums ir izdevies dizainā apvienot gan klasisko eleganci un izsmalcinātību, gan pēdējās modes tendences un ērtumu, saglabājot augstu ražošanas un tehnoloģiju kvalitāti. Tas atbilst mūsdienīgas sievietes dzīves ritmam. Mūsu piedāvātie mēteļi ir piemēroti gan saspringtai darba dienai, gan atpūtai, tie lieliski papildina izsmalcinātu tērpu dodoties uz restorānu vai teātri.

Katra sieviete ir unikāla un tāpēc viņai nepieciešama individuāla pieeja. Lai apmierinātu visas vēlmes esam radījuši gan garus mēteļus, gan īsākas mēteļjakas.

Esam atlasījuši unikālu krāsu gamma, kas uzsver tavu individualitāti un palīdz radīt pareizo noskaņojumu. Izsmalcināta krāsu palete ideāli iederēsies jau esošajā garderobē. Mūsu mēteļu dizainā esam izvēlējušies pasteļtoņus, jo uzskatām, ka mētelim ir jāuzsver tava individualitāte, nevis jākonkurē ar to.

Radot šos modeļus, mēs esam iedvesmojušies no mūsdienīgas sievietes daudzveidīgā dzīves ritma. Katra diena nāk ar saviem notikumiem, un mūsu mētelī tu būsi gatava visiem izaicinājumiem, vienmēr jūtoties silti, eleganti un komfortabli. Tieši šīs trīs svarīgās īpašības mēs vēlējāmies apvienot, un uzskatām, ka mums tas ir izdevies.

Šis pirkums sagādās prieku vēl ilgus gadus, jo mūsu dizaina pamatā ir klasiska piegriezuma pamatprincipi. Apmeklē www.kimimanufaktura.lv un pasūti savu mēteli!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *