DARBA APĢĒRBI

Mēs dzīvojam vizuālā laikmetā, kad estētiskajam vēstījumam  ir izšķiroša nozīme. Tāpēc arī uzņēmumiem un iestādēm nākas domāt par to, kādu vizuālo tēlu tie veido. K.I.M.I. ir prieks palīdzēt uzņēmumiem un iestādēm iedzīvināt to korporatīvo stilu darbinieku formas apģērbos un radīt arī vizuālajai identitātei pieskaņotas mājas tekstila lietas.

Labprāt sadarbojamies ar dažādiem apkalpojošajā sfērā strādājošiem uzņēmumiem – restorāniem, kafejnīcām, bāriem, skaistumkopšanas un spa saloniem, frizētavām, koncepta veikaliem, medicīnas iestādēm, sporta centriem, bankām, apdrošināšanas kompānijām, pasažieru pārvadāšanas uzņēmumiem, kultūras un izklaides iestādēm.

–   Jūsu korporatīvajam stilam atbilstoša darba apģērbu izgatavošana

–   Oriģināls, gaumīgs un funkcionāls darba apģērbu dizains

–   Dažādas apģērbu komplektācijas iespējas

–    Uzņēmuma darbības specifikai piemērotu audumu piemeklēšana

–     Jūsu piemeklētu standartapģērbu personalizēšana

–     Individuāla pieeja – šujam pat vienam

Piesaki konsultāciju jau šodien!

Līdzīgi kā sniedzot individuālās šūšanas pakalpojumus, arī radot darba apģērbus neatkāpjamies no mūsu salona vērtībām – gaumīgiem dizaina risinājumiem, šūšanas kvalitātes, individuālas pieejas un elastības pakalpojuma izpildē.

Savas darbības laikā esam šuvuši darba apģērbu visdažādāko jomu un lielumu uzņēmumiem un iestādēm. Mūsu klientu vidū ir virkne restorānu un kafejnīcu, to skaitā, Gan Bei, Kabuki, Sumo, Macaroni, Red Fred, Austrumu virtuve, Uzbeku restorāns, Wine kitchen, Grill Bārs u.c. Šujam darba apģērbu arī Latvijas Republikas Prokuratūrai, spa salonam ESPA Rīga, Laima veikalu pārdevējām, Olimpiskais sporta centrs VIP apkalpojošajam personālam, Aizkraukles banka apkalpojošajam personālam, Kinetics, Forum Cinemas u.c.

Darba apģērbu un formas tērpu izstrāde un izgatavošana notiek sekojoši.
Ja vēlaties sākt sadarbību ar K.I.M.I., sazinaties ar mums, zvanot  vai rakstot.