CENAS

Salons K.I.M.I. piedāvā plašu apģērbu un mājas tekstila šūšanas pakalpojumu klāstu, veic apģērbu labošanas darbus, kā arī sadarbojas ar profesionāļiem, sniedzot atbalstu specifisku šūšanas procesa posmu izpildē.

Ja tevi interesē darba apģērbu un formas tērpu dizaina izstrāde un izgatavošana, par to sīkāk lasi sadaļā Darba apģērbs. Šeit apkopotas cenas dažādiem individuālās šūšanas un apģērbu labošanas darbiem, kā arī specializētajiem pakalpojumiem profesionāļiem:

Klienti mums dažkārt jautā, vai piedāvājam arī atlaides. Atbilde – retos gadījumos un tikai tad, ja klients vienlaikus pasūtīta vairāku apģērba gabalu izgatavošanu. Visos citos gadījumos dizaina un šūšanas pakalpojumus sniedzam saskaņā ar apstiprinātu un ikvienam klientam pieejamu cenrādi. Mūsuprāt, tam ir divi būtiski plusi. Pirmkārt, mēs zinām, ka cenrādī iekļautās cenas ir reālistiskas un tādas, lai mēs godprātīgi varētu izpildīt pasūtījumus, nepieļaujot atkāpes no pašu uzstādītās augstās kvalitātes latiņas. Otrkārt, tā ir drošības un skaidrības sajūta arī jums – klientiem, jo cenas ir paredzamas.

Lūdzu, ņem vērā, ka:

  • K.I.M.I.  salonā norēķini ir iespējami tikai skaidrā naudā, eiro valūtā.
  • norēķinus ir iespējams veikt arī ar pārskaitījumu uz K.I.M.I. bankas kontu.
  • pirmās laikošanas reizē lūdzam veikt priekšapmaksu 50% apmērā no nolīgtās summas, otru maksājuma daļu un norēķinus par palīgmateriāliem veicot pasūtījuma saņemšanas brīdī.